зганьбитися
Hear it
Forms
Future
| I | зганьблюся / зганьблюсь |
|---|---|
| you | зганьбишся |
| he, she, it | зганьбиться |
| we | зганьбимося / зганьбимось / зганьбимся |
| you (plural) | зганьбитеся / зганьбитесь |
| they | зганьбляться |
Imperative
| you | зганьбися / зганьбись |
|---|---|
| we | зганьбімося / зганьбімось / зганьбімся |
| you (plural) | зганьбіться / зганьбітеся / зганьбітесь |
Past
| he | зганьбився / зганьбивсь |
|---|---|
| she | зганьбилася / зганьбилась |
| it | зганьбилося / зганьбилось |
| they | зганьбилися / зганьбились |
Other forms
| infinitive | зганьбитися / зганьбитись / зганьбиться |
|---|
More forms are in the app.