тестувати
Hear it
Forms
Present
| I | тестую |
|---|---|
| you | тестуєш |
| he, she, it | тестує |
| we | тестуємо / тестуєм |
| you (plural) | тестуєте |
| they | тестують |
Future
| I | тестуватиму |
|---|---|
| you | тестуватимеш |
| he, she, it | тестуватиме |
| we | тестуватимемо / тестуватимем |
| you (plural) | тестуватимете |
| they | тестуватимуть |
Imperative
| you | тестуй |
|---|---|
| we | тестуймо |
| you (plural) | тестуйте |
Past
| he | тестував |
|---|---|
| she | тестувала |
| it | тестувало |
| they | тестували |
Other forms
| infinitive | тестувати / тестувать |
|---|
More forms are in the app.