промовчувати
Hear it
Forms
Present
| I | промовчую |
|---|---|
| you | промовчуєш |
| he, she, it | промовчує |
| we | промовчуємо / промовчуєм |
| you (plural) | промовчуєте |
| they | промовчують |
Future
| I | промовчуватиму |
|---|---|
| you | промовчуватимеш |
| he, she, it | промовчуватиме |
| we | промовчуватимемо / промовчуватимем |
| you (plural) | промовчуватимете |
| they | промовчуватимуть |
Imperative
| you | промовчуй |
|---|---|
| we | промовчуймо |
| you (plural) | промовчуйте |
Past
| he | промовчував |
|---|---|
| she | промовчувала |
| it | промовчувало |
| they | промовчували |
Other forms
| infinitive | промовчувати / промовчувать |
|---|
More forms are in the app.