перетворитися
B1#2,447Hear it
Forms
Future
| I | перетворюся / перетворюсь |
|---|---|
| you | перетворишся |
| he, she, it | перетвориться |
| we | перетворимося / перетворимось / перетворимся |
| you (plural) | перетворитеся / перетворитесь |
| they | перетворяться |
Imperative
| you | перетворися / перетворись |
|---|---|
| we | перетворімося / перетворімось / перетворімся |
| you (plural) | перетворіться / перетворітеся / перетворітесь |
Past
| he | перетворився / перетворивсь |
|---|---|
| she | перетворилася / перетворилась |
| it | перетворилося / перетворилось |
| they | перетворилися / перетворились |
Other forms
| infinitive | перетворитися / перетворитись / перетвориться |
|---|
More forms are in the app.