клясти
Hear it
Forms
Present
| I | клену / кляну |
|---|---|
| you | кленеш / клянеш |
| he, she, it | клене / кляне |
| we | кленемо / кленем / клянемо / клянем |
| you (plural) | кленете / клянете |
| they | кленуть / клянуть |
Future
| I | клястиму |
|---|---|
| you | клястимеш |
| he, she, it | клястиме |
| we | клястимемо / клястимем |
| you (plural) | клястимете |
| they | клястимуть |
Imperative
| you | клени / кляни |
|---|---|
| we | кленімо / кленім / клянімо / клянім |
| you (plural) | кленіть / кленіте / кляніть / кляніте |
Past
| he | кляв |
|---|---|
| she | кляла |
| it | кляло |
| they | кляли |
Other forms
| infinitive | клясти |
|---|
More forms are in the app.