змінитися
A1#764Hear it
Forms
Future
| I | змінюся / змінюсь |
|---|---|
| you | змінишся |
| he, she, it | зміниться |
| we | змінимося / змінимось / змінимся |
| you (plural) | змінитеся / змінитесь |
| they | зміняться |
Imperative
| you | змінися / змінись |
|---|---|
| we | змінімося / змінімось / змінімся |
| you (plural) | змініться / змінітеся / змінітесь |
Past
| he | змінився / змінивсь |
|---|---|
| she | змінилася / змінилась |
| it | змінилося / змінилось |
| they | змінилися / змінились |
Other forms
| infinitive | змінитися / змінитись / зміниться |
|---|
More forms are in the app.