виправляти
Hear it
Forms
Present
| I | виправляю |
|---|---|
| you | виправляєш |
| he, she, it | виправляє |
| we | виправляємо / виправляєм |
| you (plural) | виправляєте |
| they | виправляють |
Future
| I | виправлятиму |
|---|---|
| you | виправлятимеш |
| he, she, it | виправлятиме |
| we | виправлятимемо / виправлятимем |
| you (plural) | виправлятимете |
| they | виправлятимуть |
Imperative
| you | виправляй |
|---|---|
| we | виправляймо |
| you (plural) | виправляйте |
Past
| he | виправляв |
|---|---|
| she | виправляла |
| it | виправляло |
| they | виправляли |
Other forms
| infinitive | виправляти / виправлять |
|---|
More forms are in the app.